Hirdetés
A Párharc című celebreality műsorát reklámozta a Sztárban Sztár leszek! adásában Stohl András, Gáspár Bea és Gáspár Győző. Stohl a műsorvezető, a Gáspár házaspár pedig a műsor szereplői lesznek. Győzike mostanában felhívja magára a figyelmet, mivel aktívan részt vesz a Fradi futballmeccsein. Emiatt kap hideget-meleget, és Curtis volt az, aki kemény szavakkal kritizálta új szenvedélyét.
Hirdetés
Azonban Győzi nem hagyta magát, és egy zöld öltönyben jelent meg a TV2 stúdiójában, ami természetesen nem maradt észrevétlenül. Mivel Majka fiainak az Újpest csapatában játszanak a Fradi ellen, a rapper kissé aggodalommal figyelte Győzikét. Tilláék pedig már poénkodni kezdtek, hogy vajon Győzi is elkezdi majd focizni. Majka ekkor elmondta azt a mondatot, amely a szituációban megfogalmazódott benne.
Hirdetés
“Mondjuk, ha a Győzőnek nézzük a futballhoz való kötődését, akkor nem csodálkoznék, ha egy hónapon belül a Fradiban kezdene”